Cards and Castles 1.2.83 (ios)

Cards and Castles

Cards and Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cards and Castles, farklı ırklardan birini seçip taktiksel savaşlara katıldığımız bir iOS oyunu.

Cards and Castles, hem iPhone hem de iPad cihazlarımızda oynayabileceğimiz bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Strateji oyunu dinamiklerini kart oyunu atmosferiyle birleştiren Cards and Castles'ı tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Oyunda satranç tahtasına benzeyen bir platform üzerinde rakiplerimizle çetin savaşlar içerisine giriyoruz. Taktiksel stratejiye dayalı dinamiklere sahip olan oyunda sahip olduğumuz her birimin farklı bir özelliği ve saldırı alanı mevcut. Başarılı olabilmek için bu karakteristikleri göz önüne alarak saldırılarımızı gerçekleştirmeli ve düşmanın özelliklerini iyi bir şekilde analiz etmeliyiz.

Oyunun en önemli özelliği kartlar. Başta da belirttiğimiz gibi strateji tarafına ek olarak biraz da kart oyunu öğeleri içeriyor. Her kart karakterler üzerinde belli bir etkiye sahip. Bu kartlar karakterlerimize ekstra güçler sağlayarak savaşta avantaj elde etmemizi sağlıyorlar. Bu sebeple kartlar savaşların sonucu üzerinde belirleyici bir etkiye sahip olabiliyorlar.

Söz konusu bu kartların hepsi oyunun başlangıcında açık değil. Savaşlar yaptıkça zamanla açılıyorlar. Farklı kartları kombine ederek saldırı gücümüzü yükseltme şansına sahibiz. Bu arada seçebileceğimiz farklı ırklar mevcut (Vikingler, Haçlılar, Korsanlar veya Büyücüler). Bu ırkların her biri kendilerine has özelliklere sahipler.

Kart ve strateji oyunlarına karşı merakınız varsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Cards and Castles'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR