Cartel Kings 1.201 (ios)

Cartel Kings

Cartel Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartel Kings, büyük şehrirde dolandırıcılık ve hırsızlık yapacağınız aksiyon dolu bir iOS oyunu.

Cartel Kings, Max ve Donnie karakterleri başta olmak üzere kartelin diğer üyeleriyle birlikte sürekli hırsızlık yaparak daha da büyeyeceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir iOS aksiyon oyunu.

Android versiyonu daha önce çıkan başarılı oyunun iOS versiyonu da uygulama marketi üzerindeki yerini aldı. Online olarak oynayacağınız oyunda bir şehriniz oluyor ve bu şehiri gittikçe büyütüyorsunuz. Fakat şehiri büyütürken ihtiyacınız olan parayı diğer oyunculardan çalarak sağlıyorsunuz.

Çeteler halinde baskınlar, dolandırıcılık olayları ile para kazanacağınız oyunun hikayesi oldukça güzel ve oynadıkça kendinizi kaptırıyorsunuz diyebilirim.

Diğer oyunculardan para dışında silahlar da çalabiliyorsunuz ama silahları kendiniz yaptrmanız da mümkün. Kendi silah koleksiyonunuzu oluşturup diğer oyunculara merhamet göstermemeniz gereken oyunun oynanışı da oldukça keyifli. Hatta kendinizi kaptırıp saatlerce oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Arkadaşlarınız ile birlikte organize hırsızlık da yapabildiğiniz oyunun ücretsiz sunulması, iiPhone ve iPad sahipleri için güzel bir avantaj. Haftalık olarak düzenlenen etkinlikler sayesinde bonuslar ve hediyeler de kazanma şansınızın bulunduğu Cartel Kings'i hemen iOS mobil cihazlarınıza indirip oynamaya başlamalısınız.

YORUMLAR