Catch the Balls 1.1 (ios)

Catch the Balls

1.1
Catch the Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catch the Balls, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Catch the Balls, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, reflekslere dayalı zor bir yapıya sahip olan bir beceri oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, ilginç oyunlarıyla ünlü Ketchapp tarafından tasarlandı ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Oyundaki temel görevimiz elimizdeki bardağı kullanarak yukarıdan düşen tüm topları yakalamak ve bu şekilde en yüksek puana ulaşmak.

Kulağa kolay gibi gelse de bölüm tasarımları sebebiyle topları yakalamak epey zorlu bir görev halini alıyor. Bölüm tasarımları yukarıdan gelen topları mümkün olduğunca dağıtmak, onları karıştırmak üzere tasarlanmış. Dolayısıyla toplar tek bir noktadan düşmek yerine adeta yağmur yağar gibi farklı noktalardan yere düşüyorlar. Dolayısıyla tek bir bardakla hepsini yakalamak mümkün olmuyor.

Oyunda sergilediğimiz performans üç yıldız üzerinden değerlendiriliyor. Eğer tatmin edici bir performans sergilersek üç yıldız ile ödüllendiriliyoruz. Şayet az top yakalarsak iki hatta bir yıldız bile alma riski var. Neyse ki herhangi bir bölümden düşük yıldız alırsak o bölümü tekrar oynama şansına sahibiz.

Catch the Balls bünyesinde 60 bölüm bulunduruyor ve bu bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölümde oyuna tam olarak ısınıp, sonraki bölümlerde de yeteneklerimizi konuşturmamız gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Catch the Balls, boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek eğlenceli bir oyun. Reflekslerinize ve dikkatinize güveniyorsanız Catch the Balls sizi epey meşgul edecektir.

YORUMLAR