Cava Racing

Cava Racing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cava Racing, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış, aksiyon dozu yüksek bir beceri odaklı yarış oyunu.

Cava Racing, iOS işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz, aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

Yarış oyunu olmasına rağmen spor arabalar yerine daha farklı bir konsepti öne çıkaran Cava Racing'de tehlikeli platformlar üzerinde durmadan koşan bir robotun kontrolünü ele alıyoruz. Kuş bakışı kamera açısına sahip olan Cava Racing'de kontrolümüzdeki robotu bol virajlı yollarda ilerletmeye ve bu esnada rastgele serpiştirilmiş olan puanları toplamaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimiz zaman etkileyici bir grafik konseptiyle karşılaştık. Modellemeler ve animasyonlar, kaliteli bir mobil oyundan beklenen seviyede yer alıyor. Bu atmosferi destekleyen en önemli detaylardan birisi de oyunun 60 fps görüntü sunması. Bu detay oyunun son derece akıcı bir çizgide ilerlemesini sağlıyor.

Yarış oyunu olmasına paralel olarak Cava Racing'de bölümler esnasında avantaj elde etmek amacıyla kullanbileceğimiz çok sayıda bonus ve güçlendirici bulunuyor. Geçmekte zorlandığımız bölümlerde sunulan bonusları kullanarak avantaj elde edebiliyoruz.

Cava Racing'e dilersek Game Center hesabımız ile bağlanabiliyor ve arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyoruz. Alacağımız skorlarla birlikte adımızı skor tablolarının en üst noktasına yazdırabiliriz.

YORUMLAR