Caveboy Escape 1.2 (ios)

Caveboy Escape

1.2
Caveboy Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caveboy Escape, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz üçlü eşleştirmeli bulmaca oyunudur.

Caveboy Escape, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.

Üçlü eşleştirme ve benzer kutuları birleştirme öğelerini bir araya getiren yenilikçi bir oynanışa sahip olan oyun, bulmaca oyunların seven oyunculara farklı bir bulmaca oyunu deneyimi sunuyor.

Oyunda amacınız; oyun içerisinde yer alan karakteri zaman dolmadan belirli bir kural doğrultusunda başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ilerletmek ve bölümü tamamlamak. Takip etmeniz gereken kural ise oldukça basit. Başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar benzer şekilleri üçleyerek kendi yolunuzu çizmelisiniz. Anlayacağınız başlangıç ve bitiş arasında kullanacağınız noktalar ardışık üçerli benzer şekillerden oluşmalı.

Her bölümün üç aşamadan oluştuğu Caveboy Escape'de ekranın üst tarafında yer alan zaman göstergesi bitene kadar süremiz var ama bölümü üç yıldızla tamamlamak istiyorsanız zaman göstergesi yeşilin altına inmeden o an bulunduğunuz bölüm içerisinde yer alan üç aşamayı da tamamlamanız gerekiyor.

İlk bölümler oyunu öğrenmeniz için tasarlandığı için size yol gösterecek ve oyunun mantığını iyice kavramanızı sağlayacaktır. Sonrasında bölümler ilerledikçe şekiller karışacak ve başlangıçla bitiş arasındaki doğru yolu bulmak oldukça zor bir hal almaya başlayacaktır.

Zorlu bulmaca oyunlarını seven oyuncuların mutlaka denemesini önerdiğim oyunlardan bir tanesi olan Caveboy Escape'in sizi saatlerce başına bağlayabileceğini şimdiden söylemeliyim.

Caveboy Escape Özellikleri:

  • Üçlü eşleştirmeli yenilikçi oynanış
  • Parmaklarınızın ucunda olan çıkış rotalarını zaman tükenmeden bulmaya çalışma
  • Eğlenceli grafikler, müzikler ve ses efektleri
  • Tüm bölümleri üç yıldız alarak tamamlama
  • Surival modunda arkadaşlarınızın rekorlarını egale etme
  • Tamamen ücretsiz oynanış

YORUMLAR