Check: Pay Bills & Credit Cards

Check: Pay Bills & Credit Cards
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Check: Pay Bills & Credit Cards, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğini etkileyici ve ödüllü bir para yönetimi uygulamasıdır.

Check: Pay Bills & Credit Cards, iPhone ve iPad sahiplerinin faturalarını, kredi kartını ve banka hespalarını kolayca tek bir yerde idare edebileceğiniz bşarılı ve etkileyici bir iOs para yönetimi uygulamasıdır.

Ödüllü bir uygulama olan Check, ödenmesi gereken faturalarınızın son ödenme tarihlerini kontrol ederek geç kalması durumunda sizi uyarır. Dilerseniz uygulama üzerinde gerekli ayarları yaparak faturlarınızın banka hesabı veya kredi kartınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Banka hesabınızda yeterli para olmadığında ise uygulama sizi uyaracaktır.

Birden fazla banka hesabı, kredi kartı ve fatura takibini aynı anda yapmanızı sağlayan uygulama para yönetimi işlerinizi yaparak boşa vakit harcamanızı sağlar. 3 Farklı güvenlik sistemine sahip olan uygulama ile banka kartları ve kredi kartları numaralarınızın güvende olduğuna emin olabilirsiniz.

Özellikler:

  • Fatura ve kredi kartı ödemeleri gerçekleşmediğinde bildirim fönderme
  • Planlı ve ani ödemeler yapabilme
  • Faturalarınızı banka hesapları yada kredi kartı ile ödeme
  • Tüm finansal hesaplarınızı tek bir merkez üzerinden yönetebilme

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip ve pratik bir para yönetimi uygulaması arıyorsanız Check'i ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemelisiniz.

 

YORUMLAR