Checkers Free 2.50 (ios)

Checkers Free

Checkers Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Checkers Free, dama oynamayı sevenlerin iPhone ve iPad'lerine ücretsiz olarak indirebileceği eğlenceli bir iOS oyunudur.

Checkers Free, dama oynamak isteyen iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak indirebileceği en iyi oyunlardan bir tanesidir. Game Center desteği sayesinde ister arkadaşlarınız ile birlikte isterseniz rastgele seçilecek rakipler ile dama oynama keyfi yaşayabilirsiniz. Bunun dışında bilgisayara karşı da dama oynamak mümkün.

1 ve 2 kişilik oyun desteği bulunan uygulama 16 farklı oyun oynamanıza imkan veriyor. Etkileyici grafiklere ve ses efektlerine sahip olan oyunda kendi isminizi düzenleyebilir ve puanınızı takip edebilirsiniz. Oynadığınız hamleleri geri alma şansınız bulunan oyunda otomatik kaydetme özelliği bulunuyor. Böylelikle bir arama geldiğinde yada mesaj okumanız gerektiğinde oyundan çıkış yaparak daha sonra devam edebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere damada taşlar sağa, sola, ileri ve geri olarak sadece 1 birim hareket etmektedir. Eğer önünüzde rakip oyuncunun taşı bulunuyorsa ve arkası boşluk ise, rakibin taşının üstünden geçerek onu yiyebilirsiniz. Bu sayede rakibin taşlarını gittikçe azaltarak oyuna hakim olabiliyorsunuz. Rakip oyuncunun en alt sırasına ulaştırdığınız taşlarınız dama özelliği kazanarak sınırsız birim hareketi yapabilme kabiliyeti kazanmaktadır. Bunun anlamı tek bir hamlede birden çok taş yiyebilme demek oluyor. Fakat dama yapmak için düşüncesizce oynayarak boş yere taşlarınızı kaybetmeyin.

Dama severlere ücretsiz olarak sunulan Checkers Free oyunu hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.