CHESS HEROZ 2.0.0 (ios)

CHESS HEROZ

CHESS HEROZ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir satranç oyunudur.

Chess Heroz, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir satranç oyunudur. Başarılı yapay zekasıyla ve sade yapısıyla dikkat çeken Chess Heroz, diğerlerinin arasından sıyrılmayı başaracak gibi duruyor.

Bu tarz masa oyunlarının benzerlerinden daha başarılı olmasını sağlayan büyük ölçüde yapay zekasının gerçekçiliğidir. Chess Heroz da bu başarıyı yakalayacak gibi duruyor. İster usta satranç oyuncusu olun ister acemi, bu oyun herkese hitap ediyor.

Satranç oynamayı öğrenmek istiyorsanız yine başvurabileceğiniz düzgün bir kaynak olan Chess Heroz ile satranç oynamayı sadece pratik yaparak değil aynı zamanda diğer oyuncuların maçlarını da izleyerek öğrenebiliyorsunuz. Bu yüzden artık satranç öğrenmemek için bir bahaneniz kalmadı diyebilirim. Çünkü bu şekilde aynı zamanda hem oynamayı öğreniyor hem de diğer oyunculardan taktikler ve stratejiler öğrenebiliyor ve onların beyinlerinin nasıl çalıştığına dair bir fikir edinebiliyorsunuz.

Yeterince pratik yaptıktan sonra siz de çevrimiçi oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyunu oynamak için kayıt olmakla uğraşmanıza gerek olmaması da cabası. İster sosyal medya hesaplarınızla bağlanıyor isterseniz de sadece bir nick belirliyorsunuz.

Başarılı bir satranç oyunu olan Chess Heroz'u meraklılarına tavsiye ediyorum.

YORUMLAR