Chill Out! Zombies 1.0 (ios)

Chill Out! Zombies

1.0
Chill Out! Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chill Out! Zombies isimli bu komik beceri oyununda, bacaklarına zombi asılı kuşu kurtarmaya çalışıyoruz.

Chill Out! Zombies, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, heyecanlı ve keyifli bir beceri oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki amacımız bacağına asılı duran zombiyi mümkün olduğunca sersem vaziyette tutup hayatta kalmaya çalışan kuşa yardım etmek.

Bu görevi yerine getirebilmek için kuşa asılı duran zombiyi önümüze çıkan engellere çarptırmaya çalışıyoruz. Fakat bunu yaparken epey dikkatli olmamız gerekiyor yoksa ana karakterimiz olan kuşu da çarparak oyunu kaybedebiliriz.

Tuzaklara çarpan zombi bilincini yitiriyor ve ayağımızda sakin durmaya devam ediyor. Fakat ayıldığı zamanlarda ise sinirlenip kuşua saldırıda bulunuyor. Oyunun tek tuşla kontrol edilebildiğini de belirtmeden geçmeyelim. Ekrana kısa sokunuşlar yaparak kuşu hareket ettirebiliyoruz.

Chill Out! Zombies'de 40'tan fazla kostüm bulunuyor. Bunların hepsi açık değil fakat oyunu oynadıkça zamanla açılıyorlar.

Genel olarak sade fakat eğlenceli bir karaktere sahip olan Chill Out! Zombies, beceri oyunlarına ilgi duyanların uzun süreler boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım olmaya aday.

YORUMLAR