Chrome Remote Desktop 1.0.7 (ios)

Chrome Remote Desktop

Chrome Remote Desktop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    247

  • Üretici

    Google

Chrome Remote Desktop uygulaması kullanıcılara mobil cihazları üzerinden bilgisayarlara bağlanma özelliği sunuyor.

Chrome Remote Desktop tamamen ücretsiz olarak sunulan ve iOS sahiplerine mobil cihazlarını kullanarak bilgisayarlarına bağlanma şansı veren bir uygulama. Kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken Chrome Remote Desktop her seviyeden kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle uzak bağlantı kuracağımız bilgisayar üzerine uygulamanın Chrome eklentisini kurmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra iOS cihazımızdan gerekli bağlantı işlemlerini ve yetkilendirme prosedürlerini gerçekleştirerek bağlantıya hazır hale geliyoruz.

Yukarıdaki adımları başarılı bir şekilde atlattıktan sonra artık bilgisayarımıza iOS cihazımız üzerinden bağlanabiliriz. Bağlantıyı kurduktan sonra bilgisayarımız başındayken yaptığımız her şeyi uzaktan mobil cihazımızla gerçekleştrebiliyoruz.

Testlerimiz esnasında herhangi bir soruna yol açmayan uygulama kullanım olarak da bir hayli kolay bir deneyim yaşatıyor. Adımların başarılı bir şekilde atılması durumunda hiçbir problem çıkarmayacaktır.

YORUMLAR