Circle The Dot 1.1 (ios)

Circle The Dot

1.1
Circle The Dot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle The Dot, farklı ve eğlenceli yapısı ile bulmaca çözmeyi seven oyuncuların hem keyifli vakit geçirmelerini hem de beyin fırtınası yapmalarını sağlayacak olan yeni bir iOS bulmaca oyunudur.

Circle The Dot, basit olarak tek olan mavi topun turuncu toplardan kaçmasını engellemeye çalışacağınız yeni, eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunudur. İlk cümlede belirttiğim şekilde oyunun yapısı oldukça basit ve tek bir kuralı var. O da mavi topu kaçırmamak. Peki bunu nasıl yaparım diye düşünüyorsanız, gri noktaların üzerlerine dokanarak onları turuncu yapacaksınız. Turuncu toplar mavinin topun önüne koyulmuş birer engel gibiler. Fakat mavi top, düz ve basit bir top olmadığı için belli durumlarda mavi topları atlatabiliyor. Bu nedenle hamlelerini düzgün yaparak mavi topu sıkıştırarak onu kapana kıstırmalısınız.

Oyunda yapacağınız hamle sayısının sınırlı olması nedeniyle oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Şayet hamle sayını bittiğinde mavi topu sıkıştıramazsanız başarısız oluyorsunuz. Bu durumda da baştan başlamanız gerekiyor. Kimi zaman imkansız diyerek telefonu elinizden atacak hale geldiğinizi şimdiden görüyor gibiyim. Çünkü oyun gerçekten oldukça zorlu diyebilirim.

Eğer yapamazsanız oyunu imkansız diyerek karalamayın çünkü her durumda mavi topu sıkıştırmanın bir yolu bulunuyor. Grafiksel olarak da kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak seviye ve kalitede olan Circle The Dot'u iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz zaman bulmaca çözme keyfi yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR