Circuit: Demolution Derby 2 1.4.10 (ios)

Circuit: Demolution Derby 2

Circuit: Demolution Derby 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circuit: Demolution Derby 2, iPhone ve iPad cihazlarda oynayabileceğiniz araçlara çarparak yarışacağınız bir tür mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Circuit: Demolution Derby 2 mobil oyunu, trafikten usanan oyuncuların bütün hırsını alacağı heyecan dolu bir tür yarış oyunudur.

Circuit: Demolution Derby 2 oyununda bilinen yarış oyunlarının aksine diğer araçlara çarparak üstünlük sağlıyorsunuz. Araçlara çarparak yok etmeniz oyunda bir nevi teşvik ediliyor. Ayrıca farklı oyun modlarıyla da oyunun amaçları çeşitleniyor. Yani yarış modunda kendi stratejinizi belirleyebilirken, yok etme modunda da bir arena içinde yalnızca araçları çarparak yok etmeye odaklanabilirsiniz.

Circuit: Demolution Derby 2 mobil oyununun kaliteli grafikleri ve ele rahat oturan kontrol düğmeleriyle oyunun akıcılığı desteklenmiş. Bir yarış oyununda yaşayabileceğiniz maksimum aksiyonu size sunan Circuit: Demolution Derby 2 oyununda farklı kişiselleştirmelerle de sıkılmadan oyuna devam edebileceksiniz. 15 farklı yarış pisti, 20 farklı araç modeli ve 4 farklı çarpışma arenasıyla siz oyuncuları bekleyen Circuit: Demolution Derby 2 mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR