City Pic 1.5 (ios)

City Pic

1.5
City Pic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Pic, farklı bulmacalar içerisinde gösterilen resimlerin hangi şehire ait olduğunu tahmin etmeye çalışacağınız güzel ve eğlenceli bir iOS kelime oyunudur.

City Pic, Dünya üzerindeki birbirinden güzel ve farklı şehirlere ait 4 fotoğrafın gösterilerek hangi şehir olduğunu tahmin etmeniz istenen son derece eğlenceli, oynadıkça bağımlılık yapan ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde eğlencemenin en kolay yollarından biri olacak olan City Pic, içerisinde 100'den fazla şehire ait fotoğraflar bulunduruyor. Tıpkı bir dünya tatilne gçııyormuş gibi hissedeeğiniz oyunda, izlediğiniz film ve dizilerdeki yada oynadığınız oyunlardaki şehirleri daha kolay tanıyabilirsiniz. Eğer bilemezseniz de paniğe gerek yok. Çünkü oyun içerisinde ipucu kullanarak doğru cevaba ulaşabiliyorsunuz.

Şehirlere ait en etkileyici görüntüleri özenle seçen uygulama üzerinde, bilmediğiniz şehirlere ait fotoğraflarda görerek farklı şehirler öğrenebilirsiniz. Hepsini doğru tahmin etmeye çalışacağınız oyun sayesinde boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken ise ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR