Civilization Revolution 2 1.3.0 (ios)

Civilization Revolution 2

Civilization Revolution 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Civilization Revolution 2 mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş bir Civilization oyunudur

Civilization Revolution 2 bilgisayarlarda severek oynadığımız Civilization oyunlarını mobil cihazlara taşıyan eğlenceli bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Sid Meier's Civilization Revolution 2'de oyuncular kendi seçecekleri ulusu dünyanın en gelişmiş medeniyeti yapmak için çaba göstermekteler. Mobil cihazların en kapsamlı strateji oyunları arasında yer alan Civilization Revolution 2, Civilization serisi içerisinde sadece mobil cihazlar için geliştirilmiş tek Civilization oyunu olma sıfatına sahip olan bir oyun.

Civilization Revolution 2'de oyuncular oyuna uluslarını ve liderlerini seçerek başlıyorlar. Sonrasında ise tarih boyunca medeniyetinizi geliştirmek için çabalıyor ve birçok farklı güçlükle karşılaşıyorsunuz. Bu süreç boyunca yeni teknolojiler araştırmalısınız, yeni askeri birimler üretmelisiniz, yeni binalar ve harikalar inşa etmelisiniz. Oyunun mobil cihazlar geliştirilmiş olması Civilization Revolution 2'nin iOS cihazınızın sınırlarını zorlayan yüksek kaliteli 3 boyutlu grafiklere sahip olması anlamına geliyor. Oyun görsel olarak oldukça tatmin edici.

Civilization Revolution 2'de oyuncuları yeni liderler, yeni uluslar, yeni binalar ve askeri birimler, yeni harikalar ve senaryo mücadeleleri beklemekte. Eğe Civilization oyunlarının hayranıysanız Civilization Revolution 2 denemeye değer.

YORUMLAR