Clash of Battleships 1.0.1 (ios)

Clash of Battleships

Clash of Battleships
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Battleships, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu arıyorsanız Clash of Battleships tam size göre! Gerçekçi savaş sahneleri ve mükemmel kurgusuyla oldukça zevkli bir oyun.

4 farklı denizde geçen oyunda savaş gemileri yönetiyor ve rakiplerinizle savaşıyorsunuz. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de müttefikler edinerek savaşlara katılım sağlayabilir ve 7 diyarda hüküm sürebilirsiniz. 200'den fazla gerçekçi savaş gemisinin yer aldığı oyunda kendinize donanma ediniyor ve gemilerinizi geliştiriyorsunuz. Zorlu deniz şartlarında gerçekleşen savaşlar katılım sağlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Grafik olarakta yüksek bir zevk sunan oyunda patlama sahneleri oldukça gerçekçi olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden zevkli mücadelelere katılım sağlayabileceğiniz Clash of Battleships oyunun sakın kaçırmayın.

Oyunun Özellikleri;

  • 200'den fazla gemi
  • 4 ayrı deniz
  • Gerçekçi oyun kurgusu
  • Efsanevi savaşlar
  • Craft sistemi

Clash of Battleships oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR