Clash of Queens 1.7.14 (ios)

Clash of Queens

Clash of Queens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Queens, ejderhaların da yer aldığı yüksek kalitede görseller sunan gerçek zamanlı strateji oyunu.

Clash of Queens, iPad’de oynamanızı tavsiye ettiğim görsel şölen yaşatan gerçek zamanlı strateji oyunu. Mobil platformda milyonlarca indirilmeye ulaşan Clash of Kings’in yaratıcılarının imzasını taşıyan yapımda kraliçe ve şövalye olmayı seçiyor ve krallığınız için savaşıyorsunuz.

Cesur bir şövalye olarak savaşmayı mı yoksa Kraliçe olarak hükmeden biri olmayı mı tercih ederseniz? Onurunuz için savaştığınız bu oyunda kendi yetiştirdiğiniz ejderhayla krallığınız için savaşıyorsunuz. Genç ejderhayı büyütüp savaşlara hazır hale getiriyor ve ordunuzda yer almasını sağlıyorsunuz. Bu noktada düşman ordusu karşısında ezici üstünlük kuracağınızı düşünebilirsiniz ancak topraklarını ele geçirmeye çalıştığınız düşmanların da ölümcül ejderhaları bulunuyor. Oyunda ejderha avlama bölümünde ejderlerin karşılıklı alevli kapışmalarını gösteren özel bir bölüm bile mevcut.

Global sunucularda diğer oyuncularla birlik olup krallığınızı daha hızlı güçlendirme imkanı da tanıyan oyunda klasik harita üzerinden görev bazlı ilerleyebildiğiniz gibi online olarak diğer oyuncularla karşı karşıya gelme şansına da sahipsiniz. Kaynakları yağmalama, kaleleri ele geçirme gibi bu tür oyunların olmazsa olmazı her aksiyon oyunda mevcut.

YORUMLAR