Clash of Three Kingdoms 9.2.0 (ios)

Clash of Three Kingdoms

Clash of Three Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Three Kingdoms, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Clash of Three Kingdoms iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Üç büyük krallığın yer aldığı oyunda savaşlar asla durmuyor.

Gerçek zamanlı savaşların gerçekleştirildiği oyun üç farklı krallık arasında geçiyor. Oyuna ilk başladığınızda ait olacağınız krallığı seçiyor ve daha sonra amansız bir mücadelenin içerisine atılıyorsunuz. Tamamen tecrübelerinize dayanan bu oyunda farklı savaş stratejileriyle düşmanlarınıza saldırabilir ve onlar üzerinde egemenlik sağlayabilirsiniz. Beraberliğin olmadığı bu oyunda ya kazanacak ya da kaybedeceksiniz. Bu yüzden stratejinizi çok iyi geliştirmeniz gerekiyor. Askeri birimlerinizi geliştirebilir ve düşmanlarınız üzerinde tam egemenlik sağlayabilirsiniz. Birbirinden ilginç turnuvalarında düzenlendiği bu oyunda savaşlar asla durmuyor. Efsanevi savaşlar arasında yer almak istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Clash of Three Kingdoms Özellikleri;

  • Gerçek zamanlı savaşlar
  • Taktik ve yetenek geliştirmeleri
  • Asker geliştirmeleri
  • Farklı oyun modları
  • Global oyun

Clash of Three Kingdoms oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR