Clue 1.5.1 (ios)

Clue

Clue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clue uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda regl günlerinizi hesaplayabilir, ne zaman hamile kalabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Clue uygulaması, kadınların tercih edeceklerine inandığım iPhone ve iPad uygulamaları arasında yer alıyor. Zira uygulama sayesinde aylık menstrüal döngünüz üzerinde tüm bilgileri elde edebiliyor ve kendinizi daha iyi takip edebiliyorsunuz. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve bir kadının ihtiyaç duyabileceği tüm adet dönemi bilgilerine sahip olması sayesinde kullanırken oldukça rahat olacağınıza inanıyorum.

Uygulamanın hem kullanım alışkanlıklarınızı öğrenen bir yapıya sahip olması hem de içerisinde çeşitli hesaplama araçları bulundurması sayesinde hem ne zaman bir sonraki özel gününüzün gerçekleşeceğini hesaplamakla uğraşmadan bilgi edinebilir, hem de regl döngünüzün kendine has takvimini detaylı inceleyebilirsiniz.

Elbette uygulama sadece PMS günlerini hesaplamak için değil, bir yandan da hamile kalabileceğiniz en uygun günleri tespit etmek için de kullanılabiliyor. Bu sayede hem çocuk sahibi olmak isteyenler hem de tehlikeli günlerde ilişkiye girmek istemeyenler gerekli bilgileri elde edebiliyorlar. Bu bilgiler sizden herhangi bir teknik bilgi talep etmiyorlar ve dolayısıyla hiç bir manuel hesaplama yapmanıza da gerek yok.

Şifre koruması ekleme seçeneği sayesinde telefonunuzu kurcalayanların özel bilgilerinize ulaşmasına da engel olunuyor. Bu nedenle uygulamayı güvenle kullanabileceğinize inanıyorum. Clue'nun içerisinde bulunan tüm hesaplamaların bilimsel temellere dayanıyor olması sayesinde uygulamadan elde ettiğiniz verilere güvenebilirsiniz.

YORUMLAR