Cluster 2.0 (ios)

Cluster

2.0
Cluster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cluster, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile özel gruplar oluşturarak bu alanda fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir sosyal fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Cluster, istediğiniz kişileri dahil ederek oluşturacağınız gruplar için özel bir alan yaratarak bu alan içerisinde özel ve gizli fotoğraf paylaşabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS sosyal fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde bir kaç arkadaşınız ile paylaşmak istediğiniz fotoğrafları kolayca gönderebilirsiniz. Böylelikle belirli gruplar göndermek istediğiniz fotoğrafları Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformları üzerinde paylaşmak zorunda kalmazsınız.

İş veya okul arkadaşlarınız, aileniz ve diğer kişiler ile kısa sürede ve kolayca gruplar oluşturarak hemen fotoğraf paylaşımında bulunabiliyorsunuz. Sadece istediğiniz kişilerin fotoğrafları görmesi nedeniyle tamamen güvenilir bir uygulama olan Cluster, özel hayatınızın istediğiniz sınırlarda kalmasını sağlamaktadır.

Uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak bir boş alan oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra bu alanda yapılacak paylaşımların kimler tarafından görülmesini istediğinizi belirleyerek onları ekleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise hemen fotoğraf paylaşımına başlayabilirsiniz.

Sade ve modern bir arayüze sahip olan Cluster'ı hiç bir zrluk yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu tür bir uygulama işime çok yarar diyorsanız, Cluster'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR