Color Docks

Color Docks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Color Docks uygulaması ile ana ekranınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Color Docks uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarını daha renkli hale getirmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış durumda ve çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Cihazınızın özelleştirilmesi için iyi bir adım olan Color Docks, böylece Apple'ın sunduğu yetersiz özelleştirme seçeneklerinin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.

Uygulama hem ana ekran arkaplan resminizi değiştirebilmek için kullanılabiliyor, hem de ekranın alt kısmında yer alan dock bölümünün renginin değiştirilmesine olanak tanıyor. Böylece cihazınızı kullanırken daha kişiselleştirilmiş bir deneyim elde edebilir ve keyfinizi yerine getirebilirsiniz.

Color Docks'un içerisinde oldukça fazla sayıda seçenek olduğunu söyleyebilirim. Yüzlerce farklı arkaplan resmi ve dock rengi sayesinde her seçeneği birbiri arasında kombine yapabilir ve en güzel görünümü elde etmeye çalışabilirsiniz. Devamlı olarak gelen güncellemeler ve yeni öğeler sayesinde deneysel çalışmalar da yapabiliyorsunuz.

Uygulamanın cihazınızın performansı üzerinde herhangi bir etkisi bulunmuyor ve pil tüketimi de aynı şekilde devam ediyor. Bu nedenle iOS cihazının yavaşlamasından korkan kullanıcılar bu korkularını bırakabilirler.

Eğer yeni ve ilginç bir kişiselleştirme uygulaması arıyorsanız Color Docks'a göz atmayı sakın unutmayın.

YORUMLAR