Color Sheep 1.1.1 (ios)

Color Sheep

Color Sheep
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    Trinket Studios, Inc

Color Sheep, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz renkli grafiklere sahip olan eğlenceli ve sürükleyici bir savunma oyunudur.

Color Sheep, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir savunma oyunudur.

Kontrolünü elimize alacağımız Işık Şövalyesi sevimli koyun Sir Woolsun ile dünya üzerindeki renkleri çalmaya çalışan kötü niyetli kurt sürülerini durdurmaya çalışacağımız oyun oldukça eğlenceli bir oynanışa sahiptir.

Farklı büyülü güçlere sahip olan Sir Woolsun, renk değiştirme yeteneği sayesinde bu büyülü güçlere sahip olarak düşmanlarına kök söktürmektedir. 20 Farklı renk kombinasyonuna bürünebilen sevimli koyunumuz, her renk tonu için farklı bir büyüyle düşmanlarını yok etmektedir.

Oyunu Facebook hesabınızla entegre ederek arkadaşlarınızın yaptığı skorları görüntüleyebilir ve liderler listesinde arkadaşlarınızla skorlarınızı yarıştırabilirsiniz.

Savunma oyunlarına farklı bir renk katan Color Sheep, bu tarz oyunları seven kullanıcılar için oldukça eğlenceli bir alternatif olacaktır.

YORUMLAR