Commute: Heavy Traffic 1.22 (ios)

Commute: Heavy Traffic

Commute: Heavy Traffic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Commute: Heavy Traffic mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Commute: Heavy Traffic bir kere oynadıktan sonra telefonunuzu elinizden bırakamamanıza sebep olan bir mobil trafik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Commute: Heavy Traffic'de araba kullanmanın gerçek zorluğuyla karşılaşıyoruz. Normalde araç kullandığımız oyunlarda boş yarış pistlerinde rakiplerimizi geçmeye çalışıyoruz. Fakat sıkışık trafikte yol almak ve kaza yapmamamk bu işten çok daha zor. Commute: Heavy Traffic oynarken sürekli boş şeritleri gözlüyoruz ve ilerlemeye çalışıyoruz.

Commute: Heavy Traffic'de arkadan gelen araçlar durmadan yol alırken onların bize çarpmamasını şerit değiştrerek ve aracımızla yol alarak sağlıyoruz. Ayrıca bir yandan da fazla gaz vererek önümüzdeki araçlara çarpmamaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe mekanlar değişiyor.

Commute: Heavy Traffic bize birçok farklı araç seçenekleri sunuyor. Bu araçlar kendilerine has sürüş dinamiklerine sahip oldukları için bize farklı oyun tecrübesi sunuyorlar.

YORUMLAR