Construction Excavator Simulator 3D

Construction Excavator Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Excavator Simulator 3D gerçekçi bir simülasyon oyunudur

Construction Excavator Simulator 3D kullanıcılara gerçekçi bir vinç ve kepçe gibi iş makinalarını kullanma deneyimi sunmak için geliştirilmiş bir mobil simülasyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Construction Excavator Simulator 3D'de hidrolik kollara sahip iş makinalarını kullanmanın aslında ne kadar zorlu bir deneyim olduğunu görebiliyoruz. Oyunda gökdelen inşaatlarında kullanılan çeşitli iş makinalarını kullanarak inşaatın düzgün bir şekilde ilerlemesini sağlamaya çalışmaktayız. Bu iş için inşaat alanına yol alıyoruz ve operatörün bize verdiği talimatları kullanarak gerekli kazıları yapıp araziyi inşaata verimli hale getiriyoruz.

Construction Excavator Simulator 3D'de 20 farklı bölümde farklı inşaat görevlerini yerine getirmeye çalışmaktayız. Oyun boyunca 4 farklı iş makinasını kullanırken oyunu farklı oyun modlarından birini tercih ederek oynayabiliyoruz. Oyunun dokunmatik kontrollerine alışmak için biraz pratik yapmanız gerekiyor. Construction Excavator Simulator 3D'de aracımızı 2 farklı kamera açısından yönetebiliyoruz. Kokpit görünümünü tercih ederek oyunu daha gerçekçi bir şekilde oynayabiliriz.

Ortalama grafik kalitesine sahip olan oyun yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap ediyor.

YORUMLAR