Contacts Backup -- Excel & Email Support 1.0.2 (ios)

Contacts Backup -- Excel & Email Support

Contacts Backup -- Excel & Email Support
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contacts Backup, rehberinizi Excel dosyası olarak dışa aktaran, karekod ile geri yükleme kolaylığı sunan bir uygulamadır.

Contacts Backup, tek dokunuşla telefon rehberinizin yedeğini alabileceğiniz basit ve etkili bir uygulamadır. Şu ana kadar 30 milyondan fazla yedeklemenin gerçekleştirildiği uygulama binlerce kişiden oluşan rehberinizi saniyeler içerisinde belirttiğiniz e-posta adresinize Excel dosyası formatında gönderiyor.

Contacts Backup ile tüm kişilerinizi yedekleyebilir, yeni satın aldığınız cihazınıza butona dahi dokunmadan geri yükleyebilirsiniz. Nasıl mı? Rehberinizin yedeğini almak için öncelikle Export sekmesine dokunun. E-posta adresinizi yazdıktan sonra Export butonuna dokunun. Birkaç saniye içerisinde e-posta adresinize rehber bilgileriniz gelecek. Yedeklenen kişi sayısı, yedekleme tarihi, rehberinizi içeren Excel dosyasının haricinde sol tarafta QR Code göreceksiniz. Bu QR Code rehberiniz oluyor. Rehberinizi yeni cihazınıza aktarmak istediğinizde Contacts Backup uygulamasını açıyor ve Import sekmesine dokunuyorsunuz. Scan QR Code butonuna dokunduğunuzda telefonunuzun kamerasını e-posta adresinizdeki QR Code’a tutuyorsunuz ve rehberiniz yeni cihazınıza aktarılmış oluyor.

Hem kullanımı basit, hem hızlı, hem de başarılı bir rehber yedekleme uygulaması arıyorsanız Contacts Backup’ı öneririm.

YORUMLAR