Cooking Breakfast

Cooking Breakfast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Breakfast, her yaştan oyunseverin oynayabileceği eğlenceli bir kahvaltı hazırlama oyunu.

Cooking Breakfast, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir yemek yapma oyunu. Klasik yemek yapma oyunlarının çizgisinde ilerleyen bu oyunda lezzetli yiyeceklerle donatılmış kahvaltı sofraları kurmaya çalışıyoruz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyuna adım attığımızda karşımıza yalın fakat özenle hazırlanmış bir arayüz çıkıyor. Hem grafikler hem de yemek pişirme işlemleri esnasında ortaya çıkan animasyonlar herhangi bir hayal kırıklığına yok açmıyorlar.

Kahvaltı hazırlama aşamasına geçtiğimiz zaman yapmamız gereken ilk şey tavayı yağlamak oluyor. Yeterince yağ koyduktan sonra yumurtaları kırıyor ve içerisine istediğimiz kadar pastırma atıyoruz. Bu esnada başka bir tencerede de sosisleri pişirmeye başlıyoruz. Arzu edilen miktarda baharat ekledikten sonra pişen yiyecekleri tabaklara alıyoruz.

Oyun bunlardan ibaret değil. Zaman zaman ufak bulmaca oyunlarıyla da haşır neşir olma fırsatı elde ediyoruz. Açıkçası oyun deneyimini zenginleştirdiği için bu ayrıntıyı epey beğendik. Oyunda yaptığımız her işlemin kendine has sesleri var. Pişirme, kızartma ve ocağı yakma sesleri gerçeğe uygun bir şekilde işleniyor.

Genel olarak tüm aile bireyleri için uygun bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Küçük büyük demeden herkes bu oyunu büyük bir zevkle oynayacaktır.

YORUMLAR