Cooking Dash 2016 1.2 (ios)

Cooking Dash 2016

1.2
Cooking Dash 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Dash 2016, restoran işletme oyunları kategorisinde yer alan keyifli bir yapım.

Cooking Dash 2016, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir restoran işletme ve yemek yapma oyunu olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu keyifli oyundaki temel görevimiz kontrolünü üstlendiğimiz restoranı başarılı bir şekilde işleterek ziyarete gelen müşterilerin memnun bir şekilde ayrılmasını garantilemek.

Oyunda yerine getirmemiz gereken pek çok görev var. Sürekli olarak müşteri akınına uğrayan dükkanımızı kontrolde tutmak çoğu zaman epey zorlayıcı bir deneyim halini alıyor. Farklı taleplerde bulunan müşterilere yanlış bir yemeği servis etmemiz, şikayetlere ve hatta müşteri kaybına sebep oluyor. Başarılı olduğumuzda ise ziyaretçilerimiz artıyor ve dolayısıyla daha fazla maddi akzanç elde ediyoruz.

Cooking Dash 2016'da elde ettiğimiz kazancı dilediğimiz gibi yönetme şansına sahibiz. Örneğin mutfağımıza ve restoranımıza yeni ekipmanlar satın alarak servis kalitemizi ve hızımızı artırabiliyoruz.

Akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakmayı başaran Cooking Dash 2016, hem grafik hem de oyun zenginliği yönünden epey tatmin edici. Bu tarz oyunlara karşı ilginiz varsa bu oyuna mutlaka göz atın derim.