Cooking Dash 2.25.3 (ios)

Cooking Dash

Cooking Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Dash tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir restoran işletme oyunudur.

Cooking Dash çocuksu dinamikleri ve eğlenceli grafikleriyle daha çok ufak yaştan oyunseverlere hitap eden bir oyundur. iPhone ve iPad cihazlar üzrine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cooking Dash’te bir restoran işletmenin tüm zorluğunu hissedeceksiniz.

Dünya üzerinde 20 milyondan fazla kişi tarafından oynandığı iddia edilen bu oyundaki amacımız restoranımıza gelen müşterileri memnun etmek ve karınlarını güzel yiyeceklerle doyurmak. Bunun için oldukça zor bir mücadele vermemiz gerekiyor çünkü çok sayıda müşteriye aynı anda yemek pişirmek oldukça zor bir görevdir. Oyunda hamburgerler, suşiler, lezzetli patates kızartmaları, çikolatalı kurabiyeler ve ağız sulandıran yemekler yapmamız gerekiyor.

Elbette tüm iş restorana gelen müşterilerin siparişlerini yetiştirmekle bitmiyor. Oyunda aynı zamanda restoranımızı güzelve dekore etmeliyiz ve gelen misafirleri hoş bir şekilde karşılamalıyız. Oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da belli bir miktar ücret ödeyerek tam sürüme sahip olabilirsiniz. Tam sürümde 5 farklı restoran, daha fazla eşya ve farklı yemek türleri bulunuyor.

Genel olarak keyifli bir çizgide ilerleyen Cooking Dash özellikle çocukların uzun süre başından kalkamayacağı türden bir oyun.