COOKING MAMA 1.0.2 (ios)

COOKING MAMA

COOKING MAMA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

COOKING MAMA, çocukların epey ilgisini çekecek türden bir yemek yapma oyunu.

COOKING MAMA, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş bir yemek yapma oyunu olarak göze çarpıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyun özellikle minik oyunseverlerin ilgisini çekebilecek türde hazırlanmış. Basit kontrol mekanizması, eğlenceli atmosferi ve sevimli karakterleri ile bu oyun çocukların vazgeçilmezleri arasında olmaya aday.

Gerçek hayatta yemek yaparken yaşadığımız deneyimler aynı şekilde bu oyuna da yansıtılmış. Mutfağa adım attığımız andan itibaren aynı anda birçok görevle başa çıkmak zorunda kalıyoruz. Örneğin bir yandan sebzeleri doğrarken bir yandan tavada pişen etleri kontrol etmeliyiz. Yiyeceklerin az veya fazla pişmesi, başarısız olmamıza sebep oluyor.

COOKING MAMA'nın en iyi yanlarından birisi de birçok farklı yemek tarifine sahip olması. Bu tarifleri kombine ederek ortaya yenilerini çıkartabiliyoruz. Bu sayede belirli kalıplar arasında sıkışmadan, yaratıcılığımızı konuşturabiliyoruz. Bu tarz detayların, çocukların düşünsel faaliyetlerine ve karar verme mekanizmalarına katkıda bulunacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla COOKING MAMA sıradan bir oyun olmaktan ziyade aynı zamanda eğitici bir deneyim sunuyor.

Çocuğunuza faydalı olacabilecek eğlenceli bir oyun arıyorsanız COOKING MAMA'ya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.