Cracking Sands - Combat Racing

Cracking Sands - Combat Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cracking Sands - Combat Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Cracking Sands - Combat Racing içerisinde savaş ve yarışı birleştiren oldukça eğlenceli oynanışa sahip bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cracking Sands - Combat Racing'de bizi post apokaliptik bir dünya bekliyor. İnsanlar yıllarca süren dünya savaşı nedeniyle bilinen medeniyeti yok etmiş, kabile çağına geri dönmüşlerdir. Hayatta kalmayı başaran az sayıda insan ise güçlerini sergilemek için ölüm yarışları düzenlemeye başlamışlardır. İşte biz de kendi kahramanımızı yaratarak bu yarışlara katılıyoruz ve en güçlü yarışçı olduğumuzu kanıtlamak için rakiplerimizle yüzleşiyoruz.

Cracking Sands - Combat Racing, ağır silahların ve hızlı arabaların bir arada bulunduğu bir yarış oyunu. Araçlarımızı makinalı tüfekler, füzeler ve mayınlar gibi çeşitli silahlarla donatabiliyoruz. Yarışırken bir yandan yüksek hızımızı korumamız, diğer yandan düşmanlarımıza ateş ederek onları durdurmamız gerekiyor. Oyun boyunca yolumuza çıkacak power upları toplayarak geçici bir süreliğine avantaj elde edebiliyoruz.

Cracking Sands - Combat Racing'de rampalardan uçarak yol alabilmekteyiz. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online modda diğer oyunculara karşı da oynayabilirsiniz.