Crash and Burn Racing

Crash and Burn Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crash and Burn Racing aksiyon dolu bir yarış oyunudur

Crash and Burn Racing araba yarışını ve aksynu güzel bir şekilde birleştiren bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crash and Burn Racing'de oyuncular rakipleriyle bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmak için yarışmıyorlar. Oyunda temel amacımız rakiplerimizin yarış dışı kalmasını sağlamak ve en çok yıkımı gerçekleştirmek. Bu iş için aracımızı çeşitli silahlarla donatabilmekteyiz.

Crash and Burn Racing alıştığımız yarış oyunlarından oldukça farklı bir yapıya sahip ve bu sayede oyunculara heyecan verici bir yarış deneyimi sunuyor. Crash and Burn Racing'de süper hızlı araçların yanında itfaiye arabaları, ambulanslar ve okul otobüsleri gibi farklı araçları kullanabilmekteler ve bu araçlara roket atarlar, bombalar ve füzeler gibi silahlar ekleyebilmekteler. Ayrıca aracımızı geliştirmemize de imkan veriliyor ve araçlarımızda nitro kullanabiliyoruz. Motorunu güçlendirebildiğimiz araçlarımızın görünümlerini de tercihlerimize göre değiştirebiliriz. Bu iş için ise rakiplerimizi yok ettikçe kazanacağımız parayı kullanabiliyoruz.

Crash and Burn Racing yaptığınız kazaları kaydedebiliyor ve Facebook, Twitter ve YouTube üzerinden video olarak paylaşabiliyor. Yarış kavramına yeni bir bakış açısı getiren Crash and Burn Racing denenmeye değer bir mobil oyun.

YORUMLAR