Crash Track Racing!

Crash Track Racing!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crash Track Racing! reflekslere dayalı bir yarış oyunu olarak dikkat çekiyor.

Crash Track Racing! isimli bu oyun vakit öldürmek için ideal oyunlar arasında yer alıyor. Uzun soluklu bir oyun olmasa da kısa molalarınıza renk katacağından eminim.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki amacımız karşıdan gelen rakiplerden sıyrılarak tur atmaya devam etmek. Oyuna başladığımız andan itibaren yarış arabamız rakiplerin tam tersi yöne doğru ilerlemeye başlıyor.

Sadece iki şerit olduğu için zamanında şerit değiştirerek bu araçlardan sıyrılmamız gerekiyor. Tahmin ettiğiniz gibi kaza yapınca oyun sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Oyunda tek bir oyun modu yer alıyor. Açıkçası birkaç tane farklı oyun modu yer alsaydı daha zengin bir deneyim yaratılabilirdi.

Oyunda araçlar otomatik olarak ilerliyor. Şerit değiştirmek için ekrana dokunmamız yetiyor. Bu noktada zamanlama çok önemli. Oyun her ne kadar eğlenceli bir altyapıya sahip olsa da grafiklerden sınıfta kalıyor. Buna ek olarak araçlar için herhangi bir upgrade sistemi yer almaması da negatif özellikler arasında gösterilebilir.

Oyunseverlere eğlenceli bir deneyim sunan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR