Craze: Multiplayer Mayhem 1.4 (ios)

Craze: Multiplayer Mayhem

1.4
Craze: Multiplayer Mayhem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan bu oyun ile kalabalık arkadaş gruplarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Craze: Multiplayer Mayhem özellikle arkadaş gruplarıyla oynamak için geliştirilmiş en keyifli oyunlardan bir tanesi ve ücretsiz olarak sunulmakta.

Oyunun en dikkat çeken yanlarından biri de 10 oyuncuya kadar destek sağlaması. Yerel olarak bağlanabileceğiniz arkadaşlarınızla aynı ekran üzerinde mücadele edebilirsiniz. Oyunun genel fikrine gelecek olursak; oyunda herkesin bir solucanı var ve bu solucanlar ekranda dolaşıyorlar. Oyuncuların amacı ise hiçbir yere çarpmadan ilerlemek. Herhangi bir oyuncu çarparsa diğer oyunculara birer puan veriliyor. Buna ek olarak rakiplerinizin arasından geçerseniz ekstra puan alıyorsunuz.

Çok basit gibi geliyor fakat özünde çok eğlenceli bir oyun. Zaten bu oyunu özel kılan ne tasarımı ne de oynanış özellikleri. Bu oyunu özel ve eğlenceli kılan şey arkadaşlar arasında keyifli bir muhabbet döndürme ortamı sağlaması.

Eğer arkadaş grubunuzla oynayabileceğiniz eğlenceli ve basit yapılı bir oyun arıyorsanız, Craze: Multiplayer Mayhem denemeniz gerekenler arasında olmalı.

YORUMLAR