Crazy Car Roof Jumping 3D

Crazy Car Roof Jumping 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Car Roof Jumping 3D ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir yarış oyunudur

Crazy Car Roof Jumping 3D eğer klasik araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız ve yeni bir tecrübe arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Crazy Car Roof Jumping 3D bize alışılmış asfalt kaplı otoyollarda geçen bir yarış tecrübesi yerine şehrin yüksek binalarının üzerinde geçen adrenalin dolu bir yarış tecrübesi sunuyor. Fantastik bir tasarıma sahip olan pistlerde rampalardan uçarak bir çatıdan diğer çatıya atlıyoruz ve oldukça tehlikeli hareketler gerçekleştiriyoruz.

Crazy Car Roof Jumping 3D'de aracınızla tehlike dolu yarışları tamamladıkça aracınızı geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde size farklı yarış arabası seçenekleri de sunuluyor. Oyunun fizik motoru rampalardan uçuşları gerçekçi bir şekilde canlandırabiliyor. Grafiklerin ortalama düzeyde olduğu söylenebilir.

Crazy Car Roof Jumping 3D alışılmıştan farklı bir yarış deneyimi sunarak boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR