Crazy Kings 1.5 (ios)

Crazy Kings

1.5
Crazy Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Kings, kule savunma oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir seçenek.

Crazy Kings, kule savunma türündeki oyunlar oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerine hitap eden keyifli bir oyun.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kontrolümüze bir kahraman veriliyor ve bizden bu kahramanı yöneterek gelen düşmanları geri püskürtmemiz bekleniyor. Oyunda başarılı olabilmek için hem stratejimizi iyi bir şekilde kurmalı hem de hızlı hareket etmeliyiz.

Oyunda gerçekçilikten ziyade masalsı bir havaya yer verilmiş. Açıkçası bu atmosfer birçok oyunseverin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak türden. Oyunda sadece kule savunma oyunlarında karşımıza çıkan öğeler yok.

Crazy Kings kart oyunlarında karşımıza çıkan bir takım öğeleri de beraberinde getiriyor. Oynadıkça kahramanımızı güçlendirebiliyoruz. Buna ek olarak savunma birimlerimizi de güçlendirme ve teknik olarak geliştirme şansına sahibiz. Ne kadar fazla para kazanırsak o kadar güçlü bir savunmaya sahip oluyoruz.

Crazy Kings'te düzinelerce bölüm mevcut ve bu bölümler kolaydan zora doğru ilerliyor. Son derece keyifli bir oyun deneyimi vaat eden Crazy Kings, kule savunma oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR