Crazy Taxi: City Rush 1.0.0 (ios)

Crazy Taxi: City Rush

Crazy Taxi: City Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    645

  • Üretici

    SEGA

Crazy Taxi: City Rush heyecan dolu bir yarış oyunudur

Crazy Taxi: City Rush yıllar önce oyun konsollarında oynadığımız SEGA'nın klasik Taxi Driver serisinin yeni üyesidir.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Crazy Taxi: City Rush'da hız limitlerini zorluyoruz, keskin virajlarda drift yapıyoruz, trafiğin arasından yüksek hızda sıyrılıyoruz ve rampalardan uçarak havada süzülüyoruz. Uçuk bir yarış oyunu olan Crazy Taxi: City Rush'da diğer arabalarla yarışmak yerine zaman ile yarışıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise taksimize aldığımız yolcuları en kısa süre içerisinde gidecekleri yere ulaştırmak. Bu işi gerçekleştirerken yaptığımız atlayışlar, trafikteki hamlelerimiz ve hızımız yolcularımızın bize verdiği bahşişi etkiliyor. Bu nedenle kaza yapmadan en hızlı şekilde akrobatik hareketler gerçekleştirerek yolda ilerlemeye çalışıyoruz.

Crazy Taxi: City Rush, Crazy Taxi serisi için beraberinde hoş yenilikleri de getirmekte. Crazy Taxi serisinde ilk olarak kullandığımız taksiyi kişiselleşitrebilmemize imkan tanınmakta. Aracımızın görünümünü değiştirebildiğimiz gibi motorunu da güçlendirebilmekteyiz. Crazy Taxi: City Rush'ın serinin en gelişmiş grafiklerine sahip olduğu söylenebilir. Oldukça hoş bir görsel kalite sunan oyunda keşfedilecek yeni bir şehir bizi bekliyor.

Crazy Taxi: City Rush'ın kontrol sistemi de geliştirilmiş ve artık aracımızı çok daha rahat bir şekilde kontrol edebilmekteyiz. Oyunda kendi müzik kütüphanenizde yer alan parçaları da dinleyebilmektesiniz.

Crazy Taxi: City Rush eğer üst kalite bir oyun oynamak isterseniz deneyebileceğiniz eğlenceli bir oyun.

YORUMLAR