Critter Panic 1.0.6 (ios)

Critter Panic

Critter Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Critter Panic, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Sade ve basit bir fikirden yola çıkılarak geliştirilmiş bir oyun olan Critter Panic'i, Match Panic adıyla da tanıyor olabilirsiniz.

Oyun salonlarında ve lunaparklarda karşımıza çıkan köstebeğe vurma oyunlarını biliyorsunuzdur. İngilizcesi whac-a-mole olan bu eğlenceli oyuna da benzeyen Critter Panic de tek bir amacınız var fakat bu kolay olduğu anlamına gelmiyor.

Oyunda karşınıza sıralı olarak farklı şekiller çıkıyor ve aynıları çıktığı anda ekrana dokunarak eşleştirmeniz gerekiyor. Aslında oynaması gayet kolay, anlaması da gayet basit bir oyun olduğunu söylemek mümkün.

Fakat bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor çünkü inanılmaz hızlı olmanız gerekiyor. Her ne kadar ilk bir kaç bölümü kolaylıkla geçebiliyor olsanız da oyun ilerledikçe zaman azalıyor ve daha hızlı olmanız gerekiyor.

Oyunda bulunan ekstra elementler de tekrar oynanabilirliği artırıyor diyebilirim. Boş vakitlerinizi doldurabileceğiniz ve kafanızı boşaltabileceğiniz, fazla düşünme gerektirmeyen eğlenceli bir oyun olduğunu da söyleyebilirim.

Bununla birlikte piksel tarz grafikleri de oyunu daha sevimli kılmış. Eğer siz de beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR