Crossy Heroes 1.0 (ios)

Crossy Heroes

1.0
Crossy Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossy Heroes, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynarken hop oturup hop kalkmanızı sağlayacak olan eğlenceli bir iOS aksiyon oyunu.

Crossy Heroes, tek bir oyun kategorisinde yer almayan ve oynarken çok fazla eğlenebileceğiniz ücretsiz bir iPhone ve iPad oyunu.

Koşu oyunu, aksiyon oyunu, ilerlemeli oyun ya da dövüş oyunu kategorilerinin hepsine giren Crossy Heroes'da Avenger karakterleri arasından herhangi bir tanesi seçerek her defasında farklı bir senaryo içerisinde ve farklı bölümlerde oyun oynama keyfi yaşıyorsunuz.

Minecraft'a benzerlik gösteren grafikleri ve dinamik oyun yapısı ile oynadıkça daha da oynamak isteyeceğiniz türden bir oyun olan Crossy Heroes, özel olarak hazırlanan farklı bölümlerinde sizlere oldukça keyifli vakit geçirme garantisi sunuyor diyebilirim.

Bölümler kontrol ettiğiniz karakter ile bir yandan ilerlerken, diğer yandan hem karşınıza çıkan rakiplerden kurtulmanız hem de önünüze çıkan engelleri aşmanız gerekiyor.

Farklı karakterleri kontrol edebildiğiniz için her defasında düşmanları yok etmek için farklı silahların sahibi oluyorsunuz. Karşılaştığınız engelleri aşmak için de ekrana dokunarak sıçrayabilir ve sağa sola hamle yaparak yön değiştirebilirsiniz.

Yoğun trafiğe sahip bir yolda arabaların arasından geçeceğiniz ya da bir derenin üstünden geçen hareketli odun parçaları üzerinden geyik edasıyla sıçrayarak karşıya geçmeye çalışacağınız oyunun oynanışı oldukça keyifli. Eğer son zamanlarda oynayabileceğiniz farklı ve eğlenceli bir iOS oyunu arıyorsanız, Crossy Heroes'u iPhone ve iPad'lerinize indiererek denemelisiniz.