Crumble Zone

Crumble Zone
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crumble Zone, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz başarılı bir gezegeni kurtarma oyunudur.

Crumble Zone, küçük uzaylı yaratığımıza yardım ederek gezegenimizi kurtarmaya çalışacağımız eğlenceli ve sürükleyici bir iOS oyunudur.

Nişan alma ve ateş etme oyunlarının birçok özelliğini içerisinde barındırıyor olsa da Crumble Zone, farklı oynanışı ve gelişmiş oyun yapısıyla diğer oyunlara nazaran bir adım öne çıkmaktadır.

Uzaylı yaratığımızın kontrolünü elimize alıyor ve gezegenin etrafında dolanarak üzerimize gelen göktaşlarını imha etmeye çalışıyoruz. Arka arkaya imha ettiğimiz göktaşları için bonus olarak gezegenin üzerine düşen elmasları toplayabiliyoruz.

Bölüm sonlarında topladığımız elmaslar sayesinde yeni özellikler ve yeni silahlar açtırabiliyoruz. Yeni silahlarımız yardımıyla karşımıza çıkacak olan göktaşlarını çok daha kolay bir şekilde imha ederek, bölümleri rahatça geçebiliyoruz.

Gezegeninizi göktaşlarından korumaya çalışacağınız Crumble Zone'da uzaylı arkadaşımıza yardım etmek istiyorsanız, hemen oyuna başlamalısınız.

Etkileyici grafikleri ve sürükleyici oynanışı sayesinde elinizden bırakamayacağınız bir oyun olan Crumble Zone sizleri bekliyor.

YORUMLAR