Cube Rule 1.0 (ios)

Cube Rule

1.0
Cube Rule
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Rule, iPhone ve iPad cihazlarınızda hızlı düşünüp doğru hamleler yapmanız gereken harika bir beceri oyunudur.

Cube Rule, size aklını test etme imkanı veren başarılı bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda, hızlı düşünüp doğru hamleler yaparak en yüksek skoru yapmanız gerekiyor. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bu oyunun bağımlısı olacağınızı şimdiden söyleyebilirim. 

Beceri oyunları klasmanında bir kıyaslama yapmak gerekirse basit yapıda olan oyunlar her zaman bir adım öndedir. Burada basitlikten kastım yanlış anlaşılmasın, tasarım olarak sade bir yapıda olan oyunlardan bahsediyorum. Cube Rule oyunu da bunlardan biri ve sade tasarımıyla oldukça hoşuma gitti diyebilirim. Fikir güzel ve basit olduğunda mobil platformlarda oynanan oyunun keyfi gerçekten farklı oluyor. 

Oyunda amacımız çok basit. Sağ ve solda farklı renkte halkalarımız var. Yukarıdan küpler düşüyor ve bizlerde bu küpleri doğru renk hangisiyse ona doğru hareket ettiriyoruz. Bir süre sonra oyun çok zorlaştığından beceri oyunlarının ana faktörleri ön plana çıkıyor: Hızlı düşünme ve doğru hamle yapma kabiliyeti. Bu ikisini test etmek istiyorsanız Cube Rule tam aradığınız oyun diyebilirim. Kontroller oldukça kolay gibi görünse de sizi başından kaldırmayacak özelliklere sahip. 

Uzun süre sizi meşgul edecek bir oyun arıyorsanız Cube Rule oyununu kesinlikle tavsiye ederim. Üstelik ücretsiz olması da tercih etmeniz için iyi bir neden olabilir.

YORUMLAR