Cut the Rope: Magic 1.0.0 (ios)

Cut the Rope: Magic

Cut the Rope: Magic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cut the Rope: Magic oyununda Om Nom'a çalınan şekerlemelerini bulmasında yardımcı oluyorsunuz.

Cut the Rope: Magic, şekerlemeleri gördüğü yerde mideye indirmesiyle tanınan sevimli canavar Om Nom’a kötü sihirbazlar tarafından çalışan şekerlemelerini bulması için yardım ettiğimiz fizik tabanlı bulmaca oyunu.

Hem iPhone hem de iPad’imizde oynayabildiğimiz yeni Cut the Rope oyununda şekerleme canavarı Om Nom çalınan şekerlemelerini fark ettiğinde sihirbazların peşine düşüyor. Sevimli küçük canavarımız sihirli şekillere girerek kötü sihirbazların kurdukları tuzakları atlatmaya çalışıyor. Om Nom kuş, balık, fare, bebek ve ruh şeklini alabiliyor ve dönüştüğü şeyin yeteneklerini kazanıyor. Örneğin; fareye dönüştüğünde şekerlemelerin kokusunu çok uzaklardan alabiliyor. Veya balığa dönüşerek çok derinlerde bulunan şekerlemeleri rahatlıkla dalıp çıkartabiliyor.

Durağan bulmacalar yerine Om Nom’un yeteneklerini sergileyebildiği yepyeni 100 bulmaca sunan oyunda yıldızları toplamak son derece mühim. Yıldızlara dokunduğumuzda az önce bahsettiğim hayvanlara dönüşüyor, engel ve olası tuzaklardan kendimizi sıyırıyoruz.

YORUMLAR