DAEMON Sync 1.0 (ios)

DAEMON Sync

1.0
DAEMON Sync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DAEMON Sync mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir senkronizasyon ve yedekleme uygulamasıdır

DAEMON Sync mobil cihazınızdaki fotoğraf, video ve diğer dosyalar için pratik bir senkronizasyon, yedekleme ve kablosuz dosya transferi çözümü sunan bir uygulama olarak tanımlanabilir. 

Daemon Tools gibi yazılımlarıyla tanıdığımız Disc Soft'un mobil cihazları düşünerek geliştirdiği DAEMON Sync uygulaması ile iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızdaki veya iPad tabletlerinizdeki dosyaları zahmetsiz bir şekilde bilgisayarınız ile senkronize edebiliyor, bu dosyalara bilgisayarınız üzerinden göz atabiliyor ve bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz DAEMON Sync uygulaması bu iş için size kendi bulut depolama alanınızı kurma imkanı veriyor. Buna ek olarak kurduğunuz bulut alanı internet bağlantınız olmadan faydalanabileceğiniz bir bulut alanı niteliğinde. DAEMON Sync dosya transferi ve senkronizasyonu işleri için internet bağlantınmız yerine WiFi ağınızı kullanıyor. Yerel kablosuz ağınızdan yapılan veri transferleri internet bağlantınızı etkilemediği için adil kullanım kotanızı da tüketmiyorsunuz.

DAEMON Sync kullanıcıları herhangi bir kayıt işlemine gerek duymadan uygulamadan faydalanabiliyorlar. Uygulamayı kullanabilmek için bir kullanıcı adı veya e-posta adresi seçip giriş yapmanız yeterli. DAEMON Sync ile aynı kablosuz ağa bağlı yetki verdiğiniz kullanıcıların farklı iOS veya Android cihazlar ya da bilgisayarlar üzerinden dosyalarınızı görüntülemelerine ve indirmelerine izin verebiliyorsunuz. Arkaplanda otomatik senkronizasyon yapabilen uygulama verilerinizi güvenle yedeklemenize olanak sağlıyor.

DAEMON Sync kullanmaya başlamak için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

  • DAEMON Sync uygulamasını bu sayfa üzerinden indirin
  • DAEMON Sync Server yazılımını indirin ve bilgisayarınıza yükleyerek çalıştırın:

  • Uygulamayı çalıştırın ve DAEMON Sync Server yazılımının kurulu olduğu bilgisayarla mobil cihazınızın aynı kablosuz ağa bağlı olduğundan emin olun
  • DAEMON Sync uygulaması üzerinden DAEMON Sync Server yazılımının kurulu olduğu bilgisayarı taratın ve uygulamayı kullanmaya başlayın

YORUMLAR