Danger Dolphin Pro

Danger Dolphin Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Danger Dolphin Pro eğlenceli bir beceri oyunudur

Danger Dolphin Pro bir süre önce büyük bir bağımlılık olarak ortaya çıkan Flappy Bird'e benzer yapısıyla öne çıkan eğlenceli bir mobil beceri oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Danger Dolphin Pro Splashy adlı sevimli bir yunusu kontrol ediyoruz. Amacımız Splashy'nin yüzgeçlerini kullanarak önündeki engelleri aşmasını sağlamak ve onu güvenli sulara ulaştırmak. Splashy'nin yüzgeçlerini çırpmasını sağlamak için ise tek yapmamız gereken doğru zamanda ekrana dokunmak.

Danger Dolphin Pro yine Flappy Bird'de olduğu gibi bağımlılık yapıcı bir yapıya sahip olan bir oyun. Oyun tek bir dokunuşla oynanabiliyor olsa da Splashy'i dengede tutmak ve engellerin arasından sıyrılmasını sağlamak oldukça zor ve bu işi ancak oyunu oynadıkça ve oyunda uzmanlaştıkça gerçekleştirebiliyoruz.

Oyunda alınan yüksek puanlar oyunun zorluk derecesi nedeniyle daha değerli oluyor ve bu da oyuncular arasında hoş bir rekabete neden oluyor. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız Danger Dolphin Pro hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR