Dark Parables: The Swan Princess

Dark Parables: The Swan Princess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3

  • Üretici

    Big Fish Games

Dark Parables: The Swan Princess, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunudur.

Dark Parables: The Swan Princess, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunudur. Etkileyici bir atmosfere sahip olan oyunda kendi krallığınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir strateji ve macera oyunu olan Dark Parables: The Swan Princess, zevkli zamanlar geçirmenizi sağlayacak bir oyundur. Oyunda kendi krallığınızı inşa ediyor ve arkadaşlarınızla mücadele ediyorsunuz. Dikkatli davranmanız gereken oyunda her hamlenizi düşünerek atmalı ve sağlam taktikler kurgulamalısınız. Gizli nesneleri açığa çıkarıp birbirinden zorlu bulmacaları da çözmeniz gereken oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Düşündürücü ve zorlayıcı bir oyun olarak dikkatimi çeken Dark Parables: The Swan Princess'da çok eğleneceğinizi de söyleyebilirim. Öte yandan oyunda farklı özel güçleri kullanabiliyor ve yenilmez bir hale gelebiliyorsunuz. Kendinizi daima geliştirmeniz gereken oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz.

Fantastik bir atmosfere de sahip olan oyunu mutlaka denemelisiniz. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız ve stratejinize güveniyorsanız Dark Parables: The Swan Princess tam size göre diyebilirim. Dark Parables: The Swan Princess oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR