Darklings Season 2 1.0 (ios)

Darklings Season 2

1.0
Darklings Season 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darklings Season 2 kendine has oyun yapısıyla beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyundur

Darklings Season 2, Türk oyun geliştiricisi MildMania tarafından geliştirilmiş oldukça başarılı bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyunda güzel bir hikaye bizi bekliyor. Darklings Season 2'de herşey Darklings adlı yaratıkların dünyayı çevreleyen yıldızları çalması ile başlıyor. Darklings'ler yıldızları çaldıktan sonra dünya karanlığa boğulmuştur. Fakat bu durumu değiştirmek için Lum adlı sevimli bir kahraman ortaya çıkmıştır ve ışığı geri getirmek için Darklings'lerle savaşmaya başlamıştır. Biz de Lum'a bu mücadelesinde yardımcı olarak eğlenceye ortak oluyoruz.

Darklings Season 2 oynanış olarak özel bir yapıya sahip olan bir oyun. Oyunda karşımıza gelen düşmanları yok etmek için bu yaratıkların başlarının üzerindeki simgeleri izlememiz ve ekranda bu simgeleri çizerek onları yok etmemiz gerekiyor. Tamamen dokunmatik ekranlar düşünülerek geliştirilmiş olan oyun bu yapısıyla çizim yapma keyfini de bize sunuyor. Düşmanları yok ettikçe çıkan yıldızları toplamaktayız. Küçük yıldızlar bize para kazandırırken büyük yıldızlar zaman kazandırıyor.

Serinin ikinci oyunu olan Darklings Season 2'de bizi yeni düşmanlar, yeni bir oyun dünyası, yeni ödül ve bonus sistemi ile özel yetenekler bekliyor. Oyunun 2 boyutlu grafikleri özel bir stile sahip ve oldukça hoş görünüyor. Yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden Darklings Season 2 boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR