Dash Up! 1.6.1 (ios)

Dash Up!

Dash Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dash Up!'ta zeminden başlayarak ekrana dokunduğunuz sürece yukarı doğru sektireceğiniz topu kontrol etmeye, engellere çarptırmamaya dikkat ediyoruz. Sade tasarımı ve zorlayıcı yapısıyla Dash Up! beceri oyunları listesinde ön plana çıkıy

Dash Up! oldukça sade tasarımı ve minimalist yapısıyla ufak bir topu yerden yukarıya doğru ne kadar yükseltebileceğinizi sınayan basit görünümlü zor bir oyun. Oyunda ekrana dokunduğunuzda top şiddete göre kuvvet alıp yukarıya doğru sıçrıyor. Ancak esas puan kazanmanızı sağlayan evre topun ne kadar yükseldiği değil, kaç tane engeli aştığı. Oyun boyunca açılıp kapanan engeller arasından topunuzu geçirmeniz ve hiçbir şekilde bu engellere değmemeniz gerekli. Bir anlamda bunu Flappy Bird'e benzetebilirsiniz, ancak Dash Up! sidescroll yerine yukarıya doğru ilerleyen bir oyun.

Oyun iPhone ve iPad için ücretsiz üretilmiş. Uygulama içi satın alma sistemi içermiyor ancak oyunu oynadıktan sonra keşke içerseymiş dedim. Dash Up!'ta yukarıyı göremediğinizden her yükselme dokunuşunuz çok önemli bir rol oynuyor ve reflekslerinize göre yanıyor veya oyuna devam ediyorsunuz. Bu bağlamda oyun boyunca ekranın altında çıkan reklamlar inanılmaz derecede dikkat dağıtıcı. Bu reklamları kaldırmanın da anladığım kadarıyla hiçbir yolu yok. Bu tarz bir oyunda reklamların ekranın altını kapama durumu maalesef oyun deneyiminize çok fazla yansıyor.

Basitçe topu engellere çarptırmadan yükseltin ve rekorunuzu arkadaşlarınızla paylaşın. Dash Up! tamamen bundan ibaret bir oyun olarak vakit geçirmek isteyenler için farklı bir alternatif olabilir. Oyun mağazada açıldığı günden beri birçok oyuncu tarafından denenmiş ve oyun hakkında yapılan en çok yorum, benim de katıldıklarım arasında, topun neye göre daha yükseğe hareket ettiğinin belli olmaması. Sizin dokunuş kuvvetinize göre hareket etse de ilk 10'luyu aştıktan sonra top adeta gaza geliyor ve neye göre sekeceğini kestiremiyorsunuz. Bu da oyunun sürekliliğini kıran bir özellik. Ancak kimilerine göre bu özellik oyunun zorluğunun da bir parçası olarak yorumlanmış.

Eğer iPhone'unuza vakit geçirmek için ücretsiz bir oyun arıyorsanız Dash Up!'a bir şans verip kendiniz de deneyebilirsiniz. Onun dışında App Store'da çok daha fazla güzel alternatif var, Dash Up! maalesef bunların arasında sönük kalıyor.

ARTILAR

Vakit geçirmek için denenebilir

EKSİLER

Neredeyse hiçbir amacı yok

Reklamlar

YORUMLAR