Dashy Crashy 1.0.1 (ios)

Dashy Crashy

Dashy Crashy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dashy Crashy mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Dashy Crashy oldukça keyifli bir yarış tecrübesi sunan ve sevimli görünümüyle beğeninizi kazanabilecek bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dashy Crashy'da bitmek bilmeyen bir yarış deneyimi bizi bekliyor. Oyunda temel olarak aracımızla yoğun trafiğe sahip yollara çıkarak en yüksek hızda en uzun süre ilerlemeye ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Trafikteki araçlar bize zor anlar yaşatabiliyorlar; bu nedenle reflekslerimizi etkin bir şekilde kullanmamız gerekmekte.

Dashy Crashy'in kontrolleri gayet basit. Oyunda aracımızı yönlendirmek ve hızlanmasını sağlamak için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli. Karşımıza gelen araçları geçtikçe ve arkadaşlarımızın skorlarını geçtikçe oyunda yeni arabaların kilidini açabiliyoruz. Arabalar arasında oldukça ilginç seçenekler bulunmakta.

Dashy Crashy'in Minecraft benzeri grafikleri ve renkli grafikleri oyunun tatmin edici bir görsel kalite sunmasını sağlıyor.

YORUMLAR