Dashy Square 1.02 (ios)

Dashy Square

Dashy Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dashy Square, ritim tabanlı ücretsiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Dashy Square, müzik ve beceri oyunu tutkunlarına hitap eden bir seçenek. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun aslında bilindik beceri oyunları gibi ilerliyor fakat rakiplerinden farklılaşmak için ritim tabanlı bir oyun yapısı öne sürüyor.

Dashy Square'de 12 farklı elektronik müzik yer alıyor ve bu müzikler biz oyunu oynarken devamlı olarak arkaplanda çalışıyor. Müzikler oyuna hareketli bir hava kazandırırken bir yandan da heyecan seviyesini artırıyor ve oyuncuları daha hızlı olmaya teşvik ediyor.

Oyunda pek çok beceri oyununda görmeye alışkın olduğumuz türden bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana tıklayarak platform üzerinde ilerleyen karekterimizi hareket ettirebiliyoruz. Elbette ki temel amacımız hiçbir objeye çarpmadan ilerlemek. Dolayısıyla hem çok dikkatli hem de çok hızlı olmamız gerekiyor.

Twitter ve Game Center desteği sunan Dashy Square'de elde ettiğimiz puanları arkadaşlarımızla palyaşıp rekabet ortamı oluşturabilme şansına sahibiz. Retro grafiklerle süslenen Dashy Square müziğe ve beceri oyunlarına ilgisi olanların denemesi gereken bir seçenek.