Dawn of Titans 1.12.2 (ios)

Dawn of Titans

Dawn of Titans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dawn of Titans, iOS platformunda konsol kalitesinde grafikler sunan nadir online strateji oyunlarından biri.

Dawn of Titans, grafikleriyle bir mobil oyun olduğunu unutturan, gerçek zamanlı strateji oyunu. Detaylı çalışıldığını ilk görüşte fark ettiren yüksek kalitede görsellerle ses efektlerini birleştiren yapım iOS platformunda her açıdan zirveyi zorlayacak kadar başarılı.

iPhone Plus veya iPad'de oynanması gerektiğini düşündüğüm titanların savaşı üzerine kurulu strateji oyununda güçlü zırhlarla donattığınız savaşçılarınızdan oluşan bir ordu kurup düşman topraklarını ele geçirmek için mücadele ediyorsunuz. Dev titanların yanında binlerce savaşçıya karşı mücadele etmek elbette kolay olmuyor. Bu noktada ittifak kurup güçlerinizi birleştirerek saldırma şansına sahipsiniz.

Türkçe olmasıyla ayrıca sevindiren yapım, birden fazla oyun modu sunuyor. Günlük görevler, seferler, ittifak etkinlikleri gibi her biri kendi içerisinde zorluğu olan, zevkli modlardan dilediğinize ücretsiz katılabiliyorsunuz. Unutmadan, oyuna yeni eklenen içerik ve özelliklere erişebilmeniz için aktif internet bağlantınızın olması gerekiyor.

YORUMLAR