Day of the Viking

Day of the Viking
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • Üretici

    [adult swim]

Day of the Viking renkli ve heyecanlı bir kale savunma oyunudur

Day of the Viking eğer Angry Birds tarzı fizik tabanlı oyun örneklerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil kale savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Day of the Viking'de vikingler tarafından kuşatılan bir kalenin hikayesi konu alınıyor. Bu kalede tutsak kalan güzellik abidesi bir prenses sürekli çığırarak size onu korumanız gerektiğini hatırlatıyor. Eh bizim de elimiz armut toplamıyor, kalenin savunmasını yöneterek vikinglerin kale kapısını yok etmelerini önlemeye çalışıyoruz.

Day of the Viking'de kaleye saldıran vikingleri durdurabilmek için başta okçularımızı kullanıyoruz. Sonrasında vikingler daha yoğun bir şekilde saldırmaya başladıklarında kaya fırlatan sapanlar gibi silahlardan faydalanabiliyoruz. Bu silahları kullanmak ise tıpkı Angry Birds'te kuşları fırlatmaya benziyor. Düşmanlarımızın mesafesine göre sapanın fırlatma açısını ayarlıyoruz ve kayaları fırlatıyoruz. Oyun ilerledikçe vikingler de farklı saldırı taktikleri geliştiriyorlar ve bizim de bu taktiklerle uyumlu stratejiler kullanmamız gerekiyor.

Renkli ve canlı bir görünüme sahip olan Day of the Viking sevimli animasyonlara da sahip. Her yaştan oyun severe hitap eden Day of the Viking boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR