Dead Defence 1.3.1 (ios)

Dead Defence

Dead Defence
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Defence ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Dead Defence stratejik karar alma yeteneklerinizi sınayacak olan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

Dead Defence'de bütün olaylar tanımlanamayan bir kaynaktan yayılan bir virüs ile başlıyor. Bu virüs kısa süre içerisinde bütün gezegeni etkilemiştir. Virüs ile temas eden insanlar bilinçlerini kaybetmekte ve insan eti peşine düşmektedirler. Bilim adamları bu dehşet verici virüsü durdurmak için çabalamış olsalar da bu çabaları işe yaramamış ve hatta virüsün daha da güçlenmesine neden olarak durumu kötüleştirmiştir. Artık insanoğlunun kalan sağlıklı üyeleri soylarının tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır. Biz bu karanlık ortamda oyuna dahil olarak insanoğlunun son savunma birliklerini yönetiyoruz ve insanoğluna bir çıkış yolu bulmaya çalışıyoruz.

Dead Defence grafik olarak oldukça kaliteli bir oyun. Oyunda birliklerimiz ve bize saldıran yaratıklar oldukça detaylı görünmekte. Dead Defence'de üzerimize yaratıklar akın akın saldırırken savunma birimlerimizi inşa etmeli ve bu birimleri stratejik olarak konumlardırarak yaratıkları durdurmalıyız. Bize farklı yeteneklere sahip birimler sunulmakta ve bu birimleri yaratıkları yok ettikçe geliştirebiliyoruz ve daha etkili hale getirebiliyoruz.  Oyunda yüksek heyecan sunan bölüm sonu canvarı savaşları da yer alıyor.

Dead Defence strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecek bir mobil oyundur.

YORUMLAR